Sarıyer Grupbeyazmartı Bağımsız Taraftar Oluşumu 2004, Sarıyer Spor Kulübü Haberleri, Sarıyer Haber, Sarıyer Haberleri

YENİ SEZON YENİ UMUTLAR SARIYER’DE GENEL KURUL HEYECANI

YENİ SEZON YENİ UMUTLAR SARIYER’DE GENEL KURUL HEYECANI
  • 09.05.2024
  • 1.669 kez okundu

İyi kötü bir sezonu daha geride bıraktık yeni sezon öncesi genel kurul kararı 18 Mayıs tarihine alındı.

Çoğunluk sağlanamaması halinde 25 Mayıs gününe ertelenecek daha önceki senelerde sancılı geçen genel kurul tarihlerinde bu sezon bir değişim olmasını umuyoruz.

Sezona ne kadar erken başlarsak Sarıyer Spor Kulübü için bu o kadar önemli daha önce takım kurabilir, hazırlıklarımıza daha önce başlayabiliriz takım içindeki dinamikleri daha erken yerine oturtabiliriz.

Ama bu işte yine geç kalırsak geçmiş senelerde Yaşadığımız sıkıntılar yine gün yüzüne çıkabilir o yüzden büyük ihtimalle 18 Mayıs’ta genel kurul yine yapılmayabilir ama 25 Mayıs’a kesin olarak yapılmalı ve yönetim kurulmalıdır.

Belediye Başkanı Sayın Oktay Aksu’nun yeni sezonda Sarıyer Spor kulübüne yıllardır verilmeyen belediye taraflı desteği vereceğine inanıyoruz.

Bu bağlamda Sarıyer’de sevilen Onursal başkan Saffet Akkoyunun da işin içinde olması kesinlikle küstürülmemesi gerekiyor. Bu sene zor durumlarda hep arkaplanda sahneye çıkan isimlerin başında her zamanki gibi Saffet Akkoyun var kulüp için yaptıkları ve yapacakları için hakkı ödenmez o yüzden bunu mutlaka bir şampiyonluk ile taçlandırmak onunda hakkı hepimiz bunu istiyoruz.

12 senedir maddi manevi verilen bir çok emeğin sahibi bunların karşılığını bu sene doğru adımlar atarsak alacaktır. Bunu da tüm Sarıyer kenetlenirse başaracağız.

Yine maddi destek anlamında Erdal Aksoy’unda geçen seneden daha fazla desteği olmalı kendisinin de yeni sezonda özellikle maddi olarak kulübe daha fazla destek olmasını bekliyoruz.

Yanı sıra genç futboldan anlayan ve kulübe maddi destek olacak isimlerin de yeni yönetimde olması yeni sezon için parolanın şampiyonluk olacağını bir göstergesi olacaktır.

Özellikle son 3 senede yapılan hatalar masaya yatırıldığında hastanın durumu ve tedavisi gayet basit futboldan anlayan yöneticiler erken kurulacak bir kadro ve isme dayalı değil Savaşçı bir takım yaratmak bizi özlediğimiz şampiyonluğa götürmek için büyük bir zemin hazırlayacaktır.

Buradan Belediye Başkanı Sayın Oktay Aksu’ya Milletvekilimiz Sayın Gökhan Zeybek’e bir tavsiyede bulunuyoruz sırf partili veya değil futbol bilgisi olmayan kulübe zarar verecek kişi ve kişilerin kesinlikle yönetime alınmaması veya basit bir tabirle kulüpten içeri sokulmaması lazım yeni dönemde geçmiş dönemler baz alınarak yapılan birçok hatanın önceden önlemini alarak daha sonra doğacak kötü durumların önüne geçmiş olacağız ve Sarıyer’de birlik beraberlik sağlanacaksa yönetim konusunda herkesin fikrinin alınması Sarıyer kulübüne zerre faydası olmayan insanların kulüp yönetimine alınmaması ve söz sahibi olmamaları gerekiyor.

Daha önce de dediğimiz gibi bu takımın şampiyon olması bir üstlige çıkması zor bir şey değil yaptığımız hataları masaya yatırıp MR’ı çekip daha önce yapılan yanlış kararları hatalı birleşenleri eleyerek güçlü bir Sarıyer yaratmak elimizde.

Yeter ki işin içine gayesi Sarıyer Spor Kulübü olmayan insanları reklamlarla ve algı ile kandırarak olduklarından farklı kişilermiş gibi kendileri lanse eden kişiler kesinlikle bu oluşumun içine girmesin buna kesinlikle izin verilmemesi lazım hatta bunun en hassas konulardan biri olması lazım diye yineliyoruz.

Sarıyer’de birçok genç birçok futbolu bilen veya Sarıyer’de daha önce futbol oynamış birçok futbol adamı var. Geçmiş dönemlerde bu isimleri örnek olarak yazıyoruz. Çağrı Meker gibi isimler de işin içine sokulmalı diye düşünüyoruz.

Ayrıca bu tip futbol piyasasında çevresi olan  isimlerden fikirler alınmalı gerekiyorsa bunlardan bir kısmı yönetime alınmalı transfer konularında Sarıyer’de forma giymiş birçok isim var ünlü olan ve futbolun hala içinde olan Örneğin Hayri Ülgen gibi İsimlerde destek alınmalı ismini sayamadığımız birçok kişi var.

Hep konuştuğumuzda kulüpten bize kimsenin bir şey danışmadığı o yüzden yeni sezonda güçlü bir yönetim Herkesin kenetleneceği bir yönetim ve tek gayenin kişisel menfaatler değil de gerçekten Sarıyer spor kulübünün artık bu nalet ligden kurtulup birinci lige çıkması olmalıdır.

Bu sezon başkanlık yapan ve özellikle iki idman sahasının yapılması ve halı sahanın üstünün kapanması gibi işlerde kulübe masraf yaptırmayıp dış kaynak ile bu işleri yaptıran Ercan Çamırcı gibi isimlerden de yine katkı almak güzel olacaktır.

İlk etapta potansiyel olarak tribün olarak birçok birinci lig takımında birçok Süper Lig takımından daha fazla taraftarımız var.

Bunun iyi kullanılması lazım her zaman söylediğimiz ve arzuladığımız bir lafımız var Sarıyer’de doğan çocukların tekrar Sarıyer spor kulübünü tutması hepimizin elinde başarı inanın çok güzel şeyler doğurur ama tüm Sarıyer kenetlendiğinde lütfen kişisel egoları kişisel menfaatleri bir kenara bırakın artık.

Özellikle yönetimde her şeyi ben bilirim değil de mütevazi olup insanların fikirlerini de dinleyip bunları değerlendirmeliyiz.

Yazının sonuna gelirken dediğimiz gibi bu sene belediye destekli , Saffet Akkoyun destekli , Erdal Aksoy destekli ve Sarıyer spor kulübünü seven iş adamlarından tam faydalanacağımız bir sene olacağına ve iyi bir yönetim kurulacağına inancımız tam.

Yeter ki yaptığımız hatalardan ders çıkartalım kıskançlık yapmayalım birbirimizin kuyusunu kazmayalım ve en önemlisi saygı kavramını yitirmediğimiz 2024-2025 sezonu sonunda yıllardır özlemini çektiğimiz şampiyonluğa ulaşalım…

NE MUTLUKİ SARIYERLİYİZ

Etiketler: / / /

MERTCAN SARIYER’DE
  Milli aranın ardından transfer çalışmalarına devam eden Sarıyer’imizde haftalar önce yazdığımız 21/22 sezonunda formamızı başarı ile terleten ligin en...
SARIYER ‘DE KAMP TARİHİ & TRANSFER GÜNDEMİ & GENÇLER
Sarıyer’de kamp tarihi belli oldu. 14 Temmuz günü kulüp tesislerinde toplanacak olan ekibimiz 15 Temmuzda 1. etap kamp çalışmaları için...
SARIYER’DE İMZALAR ATILMAYA DEVAM EDİYOR
Transfer çalışmalarını sürdüren Sarıyer’imizde dış transferin yanı sıra iç transferde de imzalar atılmaya devam ediyor. Daha önce Süheyl ve Özkan...
SARIYER’DE TRANSFER HAREKATI BAŞLADI
Sarıyer’imizde yapılan genel kurul sonrası görev dağılımı yapılırken transfer konularında da girişimler sürüyor. Daha önce T.D Kemal Kılıç ile sezon...
SARIYER’DE YENİ BAŞKAN SALİH BAYRAKTAR
Bugün Sarıyer halk eğitim merkezinde yapılan genel kurulda katılım yüksekti.  Seçime tek liste ile katılan Salih Bayraktar Sarıyer’in yeni başkanı...
SARIYER’DE GÜN DOĞMADAN NELER DOĞAR
Sarıyer spor kulübü genel kuruluna bir gün kaldı. Adaylık ile ilgili sosyal medyada açıklama yapan kişiler Sarıyer’de bulunan yerel basına...
KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM MI? EDİYORUZ
Sarıyer’de kulaktan kulağa yayılan Kemal Kılıç Hoca ile temasta olunduğu konuşuluyor. Bunun ile ilgili abartısız 30 arama ve mesaj aldık....
HAKAN ŞENGÜL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Sarıyer spor kulübü yöneticilerinden Hakan Şengül’den Kurban Bayramı mesajı Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız;...
SARIYER’İMİZİN YER ALDIĞI 2.LİG GRUP KURALARI ÇEKİLDİ
Sarıyer’imizin de yer aldığı 2024-2025 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig Grupları Kura Çekimi, 13 Haziran Perşembe günü...
SARIYER’DE GENEL KURUL ÖNCESİ LİSTE HAZIRLIKLARI & GRUP KURALARI BUGÜN ÇEKİLİYOR
Geçtiğimiz hafta yapılan dik duruş sayesinde ileri bir tarihe atılan ve daha güçlü bir yönetim kurulmasının yolunu açan herkese teşekkür...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.