Sarıyer Grupbeyazmartı Bağımsız Taraftar Oluşumu 2004, Sarıyer Spor Kulübü Haberleri, Sarıyer Haber, Sarıyer Haberleri

HAYRİ ÜLGEN (BABA HAYRİ) EKSİKLERİN GİDERİLMESİ GEREKLİ

Sarıyer bu sezon bütün sıkıntılara rağmen grubunda sezonun ilk yarısını 4. tamamladı.Genel olarak Sarıyer takımına bakıldığında Türkiye liglerinde 3.Lig takımı 7 gol yiyen İçel İ.Y.’nun ardından 8 golle en az gol yiyen takımı hatta Avrupa’da bile bu başarıyı gösteren birkaç kulüp var.

Hayri Ülgen
Hayri Ülgen
  • 17.01.2021
  • 2.440 kez okundu

Sarıyer bu sezon bütün sıkıntılara rağmen grubunda sezonun ilk yarısını 4. tamamladı.Genel olarak Sarıyer takımına bakıldığında Türkiye liglerinde 3.Lig takımı 7 gol yiyen İçel İ.Y.’nun ardından 8 golle en az gol yiyen takımı hatta Avrupa’da bile bu başarıyı gösteren birkaç kulüp var.

Demek ki defans ve kaleci görevini laiki ile yaptı.Bu ligde Şampiyon ve playoff a gitmek için mutlak gole ve gollere ve golcüye ihtiyaç var. Sarıyer’e baktığımızda kim ne derse desin ben yılların tecrübesi olarak konuştuğum için ve bu takımın eski bir golcüsü olduğum için diyorumki mutlak surette orkestra şefi gibi orta sahayı yönetecek orta saha oyuncusu ve hücum hattında iyi bir golcüye ihtiyaç var.

Kimse bunu tartışmasın ve başka gerekçeler anlatmasın çünkü çözüm bu. Takım iyi bir hava yakaladı ama gördüğüm kadarı ile yönetim tarzında bir bütünleşme var. Ayrışma demiyorum ama fikir birliği cok değişik. Başkan masaya yumruğunu vuracak, çözüm olan golcü ve iyi bir orta saha oyuncusunu araştırıp en kısa sürede takıma kazandıracak.

Çok fikir ayrılığı yıllardır camiaya cezalar vermiştir aklın yolu birdir görülen köy kılavuz istemez. Bu takıma Muhammed Demircinin alınması yeterli mi derseniz bence değil bu benim tecrübem ve deneyimim çünkü bu ligde ligi götürecek 2 tane çok önemli oyuncuya ihtiyaç var eğer alınmazsa başkan alamaz ise işinin çok zor olduğunu söyleyebilirim dost acı söyler ama doğru söylemeye mecburum ben bu takımın formasını giydim, mücadele ettim, şerefimle onurumla en üst mertebeye takımı arkadaşlarımla iyi bir yönetimle iyi bir taraftarla getirdik.

O zamanki birlik beraberlik şimdi maalesef yok. Sarıyer takımı sokaktan geçen Sarıyerlinin, başkanın ve malzemecisinden tut müdürüne kadar herkesin malıdır. Biz bugün bu bütünlüğü sağlayamaz isek yine söylüyorum yarın çok geç olacak. Bugünler geçmiş yıllardaki Sarıyeri hatırlattı gerçekten Sarıyere maddi manevi olarak yardım edenleri bağrımıza basmamız lazım.

Bugün herkes akıl veriyor ama para ver desen yok, bir forma al desen yok, onun için para verenlere hizmet edenlere destek olalım köstek değil. Bende Sarıyer’in yönetimindeyim ama bana ihtiyaç duyulmadığı için bir şeyler istenmediğinden dolayı ben tabiki dışarıda kalan ama Sariyer’i seven Sarıyer için ölen bir Sarıyer emekçisiyim.

Çünkü beni ben yapan Sarıyer takımıdır o halde bu Sarıyer’in kıymetini bilmemiz lazım tekrar ediyorum yarın çok geç olacak. Ne edip iki futbolcu alınarak takıma kazandırılması lazım birlik içinde de çok sesli değil bir yerden esinlenerek onun etrafında toplanalım Sariyer’i başarıya taşıyalım.

Sarıyer takımı kötü takım değil eğer Manisa’da oynadığı futbol alkışlanıyor ise bu kadar puan farkı olmasına rağmen dişe diş mücadele ediyor ise iyi bir takım. Ahmet hocaya da bir çift sözüm var kendisini çok iyi bilir çok iyi tanırım Ahmet Yıldırım kafasını koyar ise her takımda başarılı olur ve takımının neresinde eksik olduğunu en az benim kadar oda biliyor. Yarım gol 3 puan demektir o zaman Ahmet hocam takımına hücum yönünde daha aktif ve daha çok pozisyon yaratan bir oyun oynatması lazım.

İlerleyen günlerde grupbeyazmartı.org’da köşe yazılarımla buluşmaya devam edeceğiz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.