Sarıyer Grupbeyazmartı Bağımsız Taraftar Oluşumu 2004, Sarıyer Spor Kulübü Haberleri, Sarıyer Haber, Sarıyer Haberleri

Camia Şampiyonluğa İnansın!

Hayri Ülgen
Hayri Ülgen
  • 11.05.2019
  • 1.790 kez okundu

Camia Şampiyonluğa İnansın!
Sarıyer gerçekten İstanbul’un değil beklide Türkiye’nin en güzel en muhteşem bir ilçesidir. Futbol olarak öyle büyük başarılara imza attı ki düşünün Balkan Şampiyonluğu elde etmiş bir takım süper ligde daima büyük takımların korkusu olan tek takımdı.
Sarıyer takımı dediğim gibi ilk etapta şampiyon olamadı ama play-off’larda bu başarıyı yakalayabilir yeter ki Sarıyer takımı bir başarıya inansın. Kastamonu maçında gördüm ki bu Sarıyer gerçekten süper ligi hak ediyor. Neden mi diğer takımlar başta Samsun, Sakarya ve Kastamonu olmak üzere onların bütçesi ile Sarıyer’i karşılaştırdığımızda Sarıyer’in ne kadar önemli bir iş yaptığını görürüz.
Play off maçında birinci ayağında Kastamonu karşısında oyunun genelinde mutlak şekilde her şeyi hak etti. Mert Kula öyle bir gol attı ki o golün sesini Türkiye’de duyurdu. TRT de her seyreden o golü yılın gölü olarak verebiliriz dedi. Sarıyer takımı şuanda ne yapmalı bu play off maçları 180 dakikalık 2 ayaklı oyun ilk ayağı başarı ile kazandık. Belki farklı kazanabilirdik hani derler ya 1-0 olsun bizim olsun. Her şeyden önemlisi böyle maçlarda kendi sahanda gol yemeyeceksin ve Sarıyer takımı bunu yaptı.
Pazartesi günü Kastamonu deplasmanında kazanılmış 1-0 değil eğer Teknik Direktör Serdar Bozkurt futbolcusunu 0-0 gol yemeden gol atabilecek bir deplasman oyunu futbolculara aşılarsa ben Sarıyer takımının Kastamonu’dan turu geçip finali oynayacak taraf olacağını düşünüyorum. Çünkü Sarıyer takımında bu potansiyeli gördüm. Belki lig maçlarında inişli çıkışlı oyun sergiledi kabul ama Kastamonu maçında tam bir final takımı olduğunu sahada gördüm ve bu oyun benim de inanmamı sağladı ise Sarıyer mutlak final oynamalı.
Bir teşekkürümde Sarıyer taraftarlarına helal olsun size 1982 ruhunun havasını Kastamonu maçında yaşadım demem şu ki Sarıyer ruhu Sarıyer forması kutsaldır ve inanmak yarı yarıya başarmaktır. Sarıyer inansın o taraftar takımın arkasında dursun bu takım başarılı olacaktır. Yeter ki el ele verelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.